Mudanya Güzelyalı’da Satılık Daire

Mudanya Güzelyalı’da Satılık Daire havuzlu ve site içerisinde olup masrafsız dairemiz 3 oda 1 salon ve ana yol yakın konumu, kelepir fiyatı ile kaçırılmayacak fırsattır.

Mudanya Satılık Daire

Mudanya satılık daire arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz evimiz 4 yıllık olup deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Mudanya Güzelyalı siteler içinde öne çıkan evimizin bulunduğu bloklar Bursa-Mudanya kestirme olarak adlandırılan mevkiye çok yakındır. Güzelyalı’da satılık daire lüx mutfağı ve duşakabini haricinde laminant yerleri ile de kaliteyi yaşayabilmenizi sağlayacaktır.

Güzelyalı’da satılık daire

Güzelyalı’da satılık daire kombili olup Audio güvenlik sistemi de mevcut evimiz havuz manzaralı ve 1. katta yer almaktadır. Bursa’nın hızla gelişen ve son yıllarda farklı illerinde gözdesi haline gelen Güzelyalı’da satılık daire prim yapan bölgede yer aldığından iyi bir yatırım fırsatı da olacaktır. Kiraya verilmesi düşünüldüğünde 800 ile 1000 Lira arasında kira getirisi olabilecek Güzelyalı’da satılık daire için istenilen fiyat xxx.000.-TL’dir.

Güzelyalı’da satılık daireler

Güzelyalı’da satılık daireler ve sıfır lüx daireler en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz portföyümüzdeanlaşmalı bankalar ile uygun faiz oranlarından yararlanarak hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Güzelyalıda satılık ev İDO’ya, camiye, markete, ana yola yakın olmakla beraber 2 adet balkonu da bulunmaktadır. Mudanya Köyleri Işıklı, Yörükali, Esence, Eşkel, Tirilye, Zeytinbağı, Eğerce, Mesudiye, Yamanköy, Söğütpınar da yatırımlık zeytinlikler, bağ, bahçe ve arsa, arazi için Mudi Emlak portöyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-guzelyalida-satilik-daire guzelyalida-satilik-daire guzelyali-satilik-daire mudanya-da-satilik-daire mudanya-guzelyali-daire mudanya-guzelyalida-lux-daire mudanya-guzelyalida-satilik mudanya-guzelyalida-satilik-daireler mudanya-guzelyalida-satilik-havuzlu-daire mudanya-satilik-daire mudanya-satilik-daireler mudanya-satilik-havuzlu-daire

Call Now ButtonHemen Ara