Yalıçiftlikte Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Yalıçiftlikte Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik 589 m2 olup 3 kadastro yolunun birleştiği noktada köşe parsel olarak kelepir fiyatla satışa sunulmuştur.

Yalıçiftlik Satılık Zeytinlik almak isteyenler için konumu, deniz manzarası, köye yakın olması ve kadastro yoluna cephesi ile kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulan parsel kısa süre için xxx.000.-TL bedel karşılığında satılacaktır. Bursa’nın hızla gelişen bölgesi Yalıçiftlik onaylanan ro-ro projesi ile yatırımcıların ilk tercih olurken dönüm fiyatları nın hızla arttığı bölgenşn en uygun fiyatlı arazileri arasında yer almaktadır. Müstakil Parsel Zeytinlik olarak tapu satışında herhangi bir sorun olmayan arazi ile 100 m2 den 20 dönüme kadar her bütçeye uygun bağ, bahçe, tarla için Mudanya Emlak Mudi arayabilirsiniz.

Mudanya Yalıçiftlik Satılık Zeytinlik Fındıkdere mevkisinde yer alırken yerleşime yakın olması ile kısa süre için bağ evi yaparak şehrin stresinden kurtularak doğayla baş başa yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. Mudanya Mudi Emlak olarak sizlere sunduğumuz Ketendere bölgesinde yer alan zeytinlikler ve Halilbey, Talatbey mevkilerindeki uygun fiyatlı parseller yatırım yapmak için kesinlikle değerlendirilmelidir.

İlan No: MD-136

Yaliciftlik-Satilik-Zeytinlik yaliciftlikte-deniz-manzarali-satilik-zeytinlik

Hemen Ara