Mudanya Esencede yatırımlık arazi

Mudanya Esencede yatırımlık arazi arayanlar için kaçırılmayacak 4000 m2 arsa Mudi Emlak farkı ile değerli yatırımcılarımıza sunuluyor.

Mudanya Esence satılık arsa

Mudanya Esence satılık arsa al mak için en doğru adres olarak sizlere hizmet veren firmamız portföyünde her bütçeye uygun Eşkelde yatırımlık araziler ve müstakil evler yer almaktadır. Kaçırılmayacak arsa için  xxx bin Lira gibi sadece kısa süre için fiyat biçilmiş olup kısa süre içinde değerine değer katacaktır. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları ile Bursa’nın incisi olarak dikkat çeken Esence’de sizde arsanızı alarak ömrünüze ömür katacak havasını ve manzarasını kaçırmayabilirsiniz. Tek tapu olarak satışa sunulan arsamız hızla gelişen mevkiinin gözde parselleri arasındadır.

Eşkelde satılık fırsat arsalar

Eşkelde satılık fırsat arsalar arasında dikkat çeken arazimiz bu bölgedeki nadir parsellerden olup gördüğünüzde manzarasını hayran kalacağınızı düşünüyoruz. Eşkelde müstakil ev veya arkadaşlarınızla birlikte mini villalar dan oluşan site oluşturmak için kaçırılmayacak arazimiz ve daha birçok alternatif arasından seçim yapabilmek için müşteri temsilcimizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İlan No:MD-101

Hemen Ara