Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik 395 m2 yerleşime yakın, sahile ve merkeze yürüyüş mesafesinde arazi uygun fiyatlı sizlere sunuldu.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik arayanların mutlaka beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi kısa süre için 165.000.-Lira fiyatla yeni sahibini beklemektedir. Mudanya’da deniz manzaralı satılık zeytinlik resmi hisseli tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğünde satış gerçekleşecektir. Mudanya köylerinde satılık zeytinlikler içinde fiyatı, deniz manzarası ve uygun fiyatı ile sizlere tavsiye ettiğimiz parsel doğal yaşamın keyfini sürmenizi sağlayabilir.

Mudanya Eşkel Satılık Zeytinlik

Mudanya Eşkel satılık zeytinlik ana yola yaklaşık 70 metre uzaklıkta olup evlere mesafesi de yaklaşık 100 metredir. Mudanya Eşkel deniz manzaralı arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel içinden arzu edilirse 2 hisse alınarak 790 m2 arazi sahibi olabilirsiniz. Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa ve zeytinlikler için Mudi Emlak İnstagram ve Twitter hesaplarını takip ederek fırsat yatırımlık arazilerden ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Eşkel deniz manzaralı zeytinlik ve Tirilye, Kumyaka, Esence, Eğerce, Yalıçiftlik satılık arsa, tarla, müstakil evler için bizimle temas kurabilir ya da ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz. Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik fırsatını kaçırmamak ve herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller için acele etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=FJxDEirGIzc
Call Now ButtonHemen Ara