Mudanya Eşkel deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya Eşkel deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik deniz manzaralı Eşkel arsa, bahçe, arazi sahile yakın 395 m2 merkeze yürüyüş uzaklığında arazi size sunuldu.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik arayanların mutlaka beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi kısa süre için 175.000.-Lira fiyatla yeni sahibini beklemektedir. Mudanya’da deniz manzaralı satılık zeytinlik resmi hisseli tapulu olup Mudanya Tapu Müdürlüğünde satış gerçekleşecektir. Mudanya köylerinde satılık zeytinlikler içinde fiyatı, deniz manzarası ve uygun fiyatı ile sizlere tavsiye ettiğimiz parsel doğal yaşamın keyfini sürmenizi sağlayabilir. Hızla gelişen bölgede sizde uygun fiyatlı arazi satın alarak yer alabilir ve geleceğinizin yatırımını yapabilirsiniz. Mudanya imar çalışmaları sürmekte olup bizi arayarak parsel sorgulama için ada/parsel bilgisi alabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Satılık Zeytinlik

Mudanya Eşkel satılık zeytinlik ana yola yaklaşık 70 metre uzaklıkta olup evlere mesafesi de yaklaşık 100 metredir. Mudanya Eşkel deniz manzaralı arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel içinden arzu edilirse 2 hisse alınarak 790 m2 arazi sahibi olabilirsiniz. Eşkel sahil her yıl binlerce yerli turistin ilgisini ve beğenisini çeken bir bölge olma özelliğindedir. Denize yakın zeytinlik sizinde tercihiniz olabileceği gibi arazi yakınında alt yapı bulunmaktadır. Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa ve zeytinlikler için Mudi Emlak İnstagram, Pinterest, Youtube, Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek fırsat yatırımlık arazilerden ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.

Bursa Mudanyada zeytinlik almak isteyenler için uygun fiyatlı gayrimenkulönerildiği gibi sizinde gayrimenkulleriniz doğru fiyatlandırma ile satışı gerçekleştirilebilir. Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan Bursa Mudanya satılık arsa, tarla, bahçe, zeytinlikleri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya bölgesinde uygun fiyatlı arsalar yanında bahçeli müstakil ev, yazlık, arazi alternatifleri de portföyümüzde bulunmaktadır.

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Eşkel deniz manzaralı zeytinlik ve Tirilye, Kumyaka, Esence, Eğerce, Yalıçiftlik satılık arsa, tarla, müstakil evler için bizimle temas kurabilir ya da ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz. Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik fırsatını kaçırmamak ve herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara