Mudanya Eşkel Esence ana yola cephe tarla
Mudanya Eşkel Esence ana yola cephe tarla

Mudanya Eşkel Esence Ana yola Cephe Tarla

Mudanya Eşkel Esence Ana yola Cephe Tarla Yenikaraağaç asfalt kenarında Bursa’da yatırımlık arazi arayanlar için kaçırılmaz fiyat ve lokasyonda satışa sunulmuştur.

Mudanya Ana Yola Cephe Tarla

Mudanya ana yola cephe tarla toplamda 3900 m2 arazinin 1/2 hissesi 1950 m2 olarak satışa sunulmuş olup yer paylaşımı yapılmış ve yerin olduğu bölge belli olaral portföyümüze eklenmiştir. Mudanya’da asfalta cephe tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 400.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel yapılması planlanan projelere yakınlığı ile yatırımınızın orta-uzun vadede karşılığını alabileceğiniz bir fırsattır.

Eşkel Ana Yola Cephe Tarla

Eşkel ana yola cephe tarla kadastro yoluna ve asfalta yakın olup Esence köyüne yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıkta ve yerleşime yakın konumu sayesinde gelişmekte olan bölgede bağ evi yapımına da uygundur. Eşkel sahil çalışmaları ile her geçen gün değerine değer katan bölgede asfalta cephe arazilerin dönüm fiyatlarının 125-150 bin Lira aralığında satışa sunulduğu düşünüldüğünde karlı bir fırsat olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Esence Ana yola cephe Tarla

Esence ana yola cephe tarla arayanlar için resmi tapulu parsel içinde incir ağaçları bulunmakta olup bu bölgede yatırım yapmak isteyenlerin kaçırmamalarını tavsiye ederiz. Mudanya Eşkel Esence Ana yola Cephe Tarla başta olmak üzere Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma mahallerine kadarki sahil bandında herkesin bütçesine uygun zeytinlik, bahçe, bağ, arsa, villa, müstakil ev seçenekleri için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara