Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı satılık arsalar
Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı satılık arsalar

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Satılık Arsalar

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Satılık Arsalar 150 m2 evlerin yanında, yola cephe, 1/1000 imar planı içinde acil ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata sizleri bekliyor.

Mudanya Satılık Arsalar

Mudanya satılık arsalar içinde uygun fiyatlı olması, bulunduğu lokasyon ve deniz manzarası ile sizinde kesinlikle beğeneceğinizi düşündüğümüz parseller xxx.000.-Lira fiyata satılacaktır. Mudanya deniz manzaralı satılık arsa arasında öne çıkan parsel 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup resmi hisseli tapu ile satış gerçekleştirilecektir.

Eşkel Satılık Arsalar

Eşkel satılık arsalar tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa, yazlık denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsel özel parselasyonu yapılmış olup yeriniz ve sınırlarınız bellidir. Eşkel deniz manzaralı arsa herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller ile sizlere uzun yıllardır hizmet sunan firmamız ayrıcalığı ile satışa sunulan arazi emsallerinden uygun fiyatlı olduğundan yatırım olarak da tercih edilebilir. Mudanya Eşkel-Esence Mudanya bölgesinde her yıl binlerce kişinin tercih ettiği tatil beldeleri arasında öne çıkarken yeni projeleri ile de her geçen gün prim yapmaktadır.

Esence Satılık Arsalar

Esence satılık arsalar yola cephe olması sayesinde yılın her günü içine kadar girebileceğiniz parsel sizinde hızla gelişen bölgede yer almanız için fırsat olabilir. Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Satılık Arsalar ilgili detaylı görüşmek için bizi arayak bilgi alabileceğiniz gibi sizde hayallerinizi süsleyen ve bütçenize uygun gayrimenkulü portföyümüzde mutlaka bulabilirsiniz.

Bursa Eşkel Esence saatılık arsalar yeni sahiplerine hayırlı olmasını diler Tirilye den Mesudiye ye yüzlerce arsa, tarla, zeytinlik , bahçe, müstakil ev seçenekleri için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara