Mudanya Eşkel Esence imarlı planda asfalta cephe arsa
Mudanya Eşkel Esence imarlı planda asfalta cephe arsa

Mudanya Eşkel Esence İmarlı Planda Asfalta Cephe Arsa

Mudanya Eşkel Esence İmarlı Planda Asfalta Cephe Arsa deniz manzaralı 125-250-500 m2 resmi tapulu parseller emsallerinden uygun fiyatla yeni sahiplerini bekliyor.

Mudanya İmarlı Arsa

Mudanya imarlı arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler olarak satışa sunduğumuz parseller 125 m2 için 80.000.-Lira fiyata satılacak olup 125 katları şeklinde fazla parselde alabilirsiniz. Mudanya imarlı arsalar bölgenin en çok ilgi gören tatil beldesi Eşkel-Esence’de yer alırken asfalta cephe olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla araziye girme imkanı bulunmaktadır.

Eşkel İmarlı Arsa

Eşkel imarlı arsa olarak sizlere sunduğumuz parseller 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup gerekli izinler alınarak 6.5 metre villa yapımı mümkün olabilir. Eşkel deniz manzaralı  arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parseller yerleşime ve denize 400 metre mesafede olup sizde satın alarak yatırım yapabileceğiniz gibi hızla gelişen bölgede yer alabilirsiniz. Eşkel Esence satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun araziler bulunmaktadır. Bursa deniz kenarında imarlı arsalar ve Mudanya’da satılık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev, villa seçeneklerini de portföyümüzde bulabilirsiniz.

Esence İmarlı Arsa

Esence İmarlı Arsa almayı düşünenler için resmi tapulu satışa sunulan arazilerin özel parselasyonu yapılmış olup satın aldığınız yer belirlenmiştir. Mudanya Eşkel Esence İmarlı Planda Asfalta Cephe Arsa hakkında detaylı görüşmek ve size sunulan yatırım fırsatını değerlendirmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara