Mudanya Eşkel Esence merkezde satılık parsel
Mudanya Eşkel Esence merkezde satılık parsel

Mudanya Eşkel Esence Merkezde Satılık Parsel

Mudanya Eşkel Esence Merkezde Satılık Parsel 135 m2 den başlayan m2 lerde denize yakın, 1/1000 imar planı içinde yolu olan araziler yeni sahiplerini bekliyor.

Mudanya Satılık Parsel

Mudanya satılık parsel satın almak isteyenler için kısa süreliğine 85.000.-Lira fiyatla satışa sunulan araziler evlerin hemen yanıbaşında olup elektrik-su altyapısı yakınındadır. Mudanya Eşkel satılık parsel almak isteyenleri için uygun fiyatı, resmi hisseli tapulu olması ve bulunduğu lokasyon ile kaçırılmayacak fırsat değerindeki gayrimenkuller sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır.

Mudanya Eşkel Satılık Parsel

Mudanya Eşkel satılık parsel arsa satın almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazilerden şu an için 8 adet bulunmakta olup farklı m2 satın alımları için bizimle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Eşkel satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsellerin yeri belli olup özel parselasyon yapılarak satışa sunulmuştur. Mudanya sahil köylerinden satılık arsa, tarla, zeytinlik, müstakil ev, villa, yazlık gayrimenkuller bölgenin en çok tercih edilen emlak firmasında sizleri beklemektedir. Eşkel’de satılık arsalar içinde öne çıkan parseller yolu bulunmakta olup ana yola yaklaşık 30 metre, denize ve alışveriş merkezine 700 metre uzaklıktadır.

Mudanya Eşkel Esence Satılık Parsel

Mudanya Eşkel Esence satılık parsel başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun yatırımlık araziler için bizi aramanız yeterli olacaktır. Mudanya Eşkel Esence Merkezde Satılık Parsel uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulurken geç kalmadan bizi aramanızı veya ofisimizde detaylı görüşme fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara