Mudanya Eşkel Esence satılık denize yakın arsa
Mudanya Eşkel Esence satılık denize yakın arsa

Mudanya Eşkel Esence Satılık Denize Yakın Arsa

Mudanya Eşkel Esence Satılık Denize Yakın Arsa 436 m2 merkeze, sahile yürüme mesafesinde, elektrik-su bağlantıları yanıbaşında asfalta cephe arazi uygun fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa resmi tapulu arazi kısa süre için 400.000.-Lira fiyata satışa sunulmuş olup arzu edilirse aynı parsel içinde 435 m2 hisse daha satın alınabilir. Mudanya Eşkel’de satılık arsalar içinde fiyatı ve yola cephe, merkezde, denize yakın konumu ile öne çıkan parselin yakınındaki 100 m2 araziler 90.000.-Lira fiyatla satılmaktadır. Eşkel satılık arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi içine garekli izinler alınarak sizde hayallerini kurduğunuz mekanı oluşturabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Esence Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Esence satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi 1/1000 villa imar planı içinde yer almakta olup alırken kazanacağınız bir yatırım fırsatıdır. Bursa sahil köylerinde satılık arsa almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi hemen yanında ve arkasında evler bulunmakta olduğundan elektrik-su gibi altyapı bağlantıları da hemen yanı başındadır. Mudanya uygun fiyata arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun ve hayallerinizin karşılığı arazi mutlaka bulunacaktır.

Mudanya Eşkel Esence Satılık Arsalar

Mudanya Eşkel Esence satılık arsalar ile Bursa sahil köyleri Tirilye, Kumyaka, Eğerce, Mesudiye-Ayazma satılık tarla, bahçe, zeytinlik gayrimenkuller için bizi aramanız yeterli olacaktır. Mudanya Eşkel Esence Satılık Denize Yakın Arsa hakkında detaylı görüşerek yeri görmek ve farklı Mudanya Emlak seçenekleri incelemek için sizleri de bekliyoruz.

Hemen Ara