Mudanya Eşkel Esence satılık tarla
Mudanya Eşkel Esence satılık tarla

Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla

Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla 3300 m2 ana yola cephe, 1/1000 imar planı içinde, denize 300 metre uzaklıkta, parselasyon yapımına uygun arazi uygun fiyata satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla arayanlar için kaçırılmayacak lokasyonda ve özelliklerdeki arazi 1/1000 imar planındaki emsal arazilerden çok uygun fiyata satışa sunulurken asfalta cephe olması değerini daha da arttırmaktadır. Mudanya’da satılık tarlalar arasında öne çıkan parsel yeni projeleri ile yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören Eşkel-Esence’de yer alırken bölgede yer almak isteyenler için orta-uzun vadede karlı bir yatırım fırsatı olacaktır. Mudanya imar planında yer alan tarla niteliğindeki arazi parselasyon yapımına uygun olup yatırımcıların bu avantajı da mutlaka dikkate almalarını tavsiye ederiz.

Eşkel Satılık Tarla

Eşkel satılık tarla toplamda 4400 m2 olup 3/4 hissesine karşılık gelen 3300 m2 için 1.250.000.-Lira istenilmekte ve satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde yapılmak üzere sizlere sunulan yatırım fırsatıdır. Mudanya Eşkel satılık arsa tarla almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi ana yol üzerinde ve mahalle haline gelen evlere yakın konumdadır. Bursa Mudanya Eşkel-Esence bölgesi her yıl değerine değer katan arazileri ile sadece ilimizde değil yakın illerde yaşayanlarında yatırım için ya da ev yapmak için tercih ettikleri cazip belde olmayı başarmıştır.

Esence Satılık Tarla

Esence satılık tarla yapımı süren Teknosab projesinin sahil bandında yer alırken yapılması düşünülen Uydukent ile beraber fiyatların hızla artması gündeme gelecektir. Mudanya Eşkel Esence Satılık Tarla ilgili sorularınız, yeri görmek veya farklı gayrimenkul seçenekleri için ofisimizde görüşme imkanı bulabileceğiniz gibi telefonla randevu almanızı rica ederiz.

Hemen Ara