Mudanya Eşkel Esence satılık zeytinlik
Mudanya Eşkel Esence satılık zeytinlik

Mudanya Eşkel Esence Satılık Zeytinlik

Mudanya Eşkel Esence Satılık Zeytinlik 1/1000 imar planına komşu, evlerin yanında, deniz manzaralı, sahile yaklaşık 750 metre mesafede ve 700 m2 arazi yatırım fırsatı olarak portföyümüzde sizlere sunulmuştur.

Mudanya Satılık

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için bulunduğu lokasyon ve imara komşu parsel olması yanında kısa süreliğine xxx.000.-Lira kelepir fiyatla satışa sunulan parsel kısa-orta vadede değerine değer katacak özelliklere sahiptir. Mudanya’da satılık araziler içinde sizlere yatırım tavsiyesi olarak sunduğumuz parselin hemen yanında evler bulunduğundan altyapı da dibinde olması sayesinde gerekli izinler alınarak bağ evi tarzında kendinize özel bir mekan oluşturabilirsiniz.

Eşkel Satılık

Eşkel satılık zeytinlik niteliğindeki arazi müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmadığı gibi satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Eşkel Sahil çalışmaları sonrasında bölge daha da değer kazandığı gibi müstakil tapulu yerlerin bulunması zor olan bölgede sizlere sunduğumuz parseli yatırım yapacaklarında mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Esence Satılık

Esence satılık zeytinlikler arasında öne çıkan arazinin hemen önünde yol bulunduğundan yılın her ayında ulaşım sorunu yaşamadan parsele giriş yapabilme imkanınızda bulunmaktadır. Mudanya köyleri satılık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun 100 m2 den 50 dönüme kadar zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, müstakil evler mevcuttur. Mudanya Eşkel Esence Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek için telefonla randevu almanızı veya Kumyaka emlak ofisimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Hemen Ara