Eşkel Esence ucuz fiyatlı satılık arsa
Eşkel Esence ucuz fiyatlı satılık arsa

Mudanya Eşkel Esence Ucuz Fiyatlı Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Esence Ucuz Fiyatlı Satılık Arsa 1/1000 imar planı içinde, elektrik-su bağlantıları dibinde, resmi tapulu 83 m2 parseller emsallerinden uyguna satışa sunuldu.

Mudanya Ucuz Fiyatlı Arsa

Mudanya ucuz fiyatlı arsa arayanlar için kısa süreliğine 85.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parseller son 3 adet kalmış olup arzu ederseniz 249 m2 olarak da satın alabilirsiniz. Mudanya’da ucuza arsa almayı düşünenler için sahile, merkeze, çay bahçelerine, camiye, markete yakın araziler konumu ve uygun fiyatı ile sizinde seçiminiz olabilir. Eşkel satılık arsa içinde öne çıkan tapusunda tarla niteliğindeki arazilerin satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecek ve sorunsuzdur.

Mudanya Eşkel Ucuz Fiyatlı Arsa

Mudanya Eşkel ucuz fiyatlı arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazinin özel parselasyonu yapılmış olup satın alacağınız yer belirlenmiştir. Esence satılık arsa ve bölgede deniz manzaralı zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev seçeneklerini de portföyümüzde bulabilirsiniz. Bursa’da ucuza nereden arsa alınır’ sorusuna yanıt arayanların deniz kenarında arazi almak isteyenlerin tercih ettikleri Mudanya Eşkel Esence, Mesudiye Ayazma, Eğerce, Tirilye köylerinde herkesin bütçesine uygun araziler portföyümüzde bulunmaktadır.

Mudanya Eşkel Esence Ucuz Fiyatlı Arsa

Mudanya Eşkel Esence ucuz fiyatlı arsa 1/1000 imar planı içinde 6.5 metre bina yapımı içinde uygun olup sizde gerekli izinleri alarak hayal ettiğiniz mekanı oluşturabilirsiniz. Mudanya Eşkel Esence Ucuz Fiyatlı Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak ve farklı Mudanya Emlak seçeneklerini incelemek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara