Mudanya Eşkel yola cephe deniz manzaralı arsa
Mudanya Eşkel yola cephe deniz manzaralı arsa

Mudanya Eşkel Yola Cephe, Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Eşkel Yola Cephe, Deniz Manzaralı Arsa 375 m2 zeytinlik niteliğinde, evlere komşu, elektrik-su bağlantıları hemen yanındaki parselde yer alan resmi tapulu arazi yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa arayanların tüm beklentilerini karşılayacak özelliklere sahip arazi emsallerinden uygun fiyatla 375.000.-Lira’ya satılacaktır. Mudanya’da deniz manzaralı arsa almak isteyenlerin ilgi gösterdiği Eşkel-Esence’de satılık 100 m2 arazilerin 70.000.-Lira’ya satıldığı düşüldüğünde sizde arazi için istenilen fiyatın çok uygun olduğunu takdir edebilirsiniz.

Eşkel Deniz Manzaralı Arsa

Eşkel deniz manzaralı arsa alarak geleceğine yatırım yapmak isteyenler içinde kaçırılmayacak fırsat araziler arasında yer alan arazinin hemen yanında villa, yazlık müstakil ev, bahçeli ev tarzında yapılar bulunmaktadır. Mudanya Eşkel yola cephe satılık arsalar içinde konumu ve uygun fiyatı ile öne çıkan parsel toplamda 1125 m2 olup 1/3 hissesi akrabalar arasında yapılan paylaşımla belirlenmiş ve satışa sunulmuştur. Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma Mudanya sahil köylerinde herkesin bütçesine uygun arsa, zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Eşkel deniz manzaral arsa uygun fiyatı ile sizlere sunulan yatırım fırsatı olarak değerlendirileceği gibi gerekli izinler alınarak yazlık, müstakil ev veya farklı yapılar içinde sizin tercihiniz olabilir. Mudanya Eşkel Yola Cephe, Deniz Manzaralı Arsa ilgili bilgi almak, yeri görmek veya yatırımlık araziler hakkında görüşmek için sizi de bekliyoruz.

Hemen Ara