Mudanya Eşkelde Zeytinlik

Mudanya Eşkelde Zeytinlik Limanın hemen üzerinde yer almakta olup 300 m2 ve kapanmaz deniz manzaralı konumu ile kaçırılmayacak lokasyondadır.

Mudanya Eşkelde Satılık Zeytinlik

Mudanya Eşkelde Satılık Zeytinlik tek tapu olup yanlarında evler bulunan parsel için istenilen fiyat kısa süre için XXX.000.-TL dir. Mudanya Eşkel-Esence bölgesi son günlerin en çok tercih edilen gözde tatil beldeleri arasında yer alırken aynı zamanda yatırım yapmak isteyenler içinde ilgi odağı haline gelmiştir. Kapanmaz deniz manzaralı Eşkelde satılık zeytinlik almak isteyenler için değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz parsel limana, merkeze, eğlence mekanlarına 3-4 dakika içinde yürüyerek gidebileceğiniz konumdadır.

Esencede Satılık Zeytinlik

Esencede Satılık Zeytinlik ve tarla, bahçe, bağ, müstakil ev, bağ evi arayanlar için portföyünde yüzlerce seçenek bulunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya köyleri Çepni, Aydınpınar, Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Işıklı, Akköy, Mirzaoba, İpekyayla da tarla ve gayrimenkul seçenekleri de bölgenin lider emlak firması tarafından sizlere sunulmaktadır.

Mudanyada ev veya araba, jeep ile takas teklifleri değerlendirilir.

İlan No:MD-129

eskelde-zeytinlik Mudanya-Eskelde-satilik-Zeytinlik mudanya-eskelde-zeytinlik satilik-kelepir-zeytinlik satilik-zeytinlik

Hemen Ara