Mudanya Mesudiye Ayazma sahil satılık arazi
Mudanya Mesudiye Ayazma sahil satılık arazi

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahil Satılık Arazi

Mudanya Mesudiye Ayazma Sahil Satılık Arazi 100 m2 olup denize sadece 200 metre uzaklıkta ve yakınında evler bulunan parsel kısa süreliğine 75.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Sahil

Mudanya sahil satılık arazi özel parselasyonu yapılmış, resmi hisseli tapulu satışı gerçekleştirilecek parsel yakınında evler bulunması sayesinde gerekli izinler alınarak ev yapılabilecek özelliklere sahiptir. Mudanya sahilde satılık tarla vasfındaki arazi acil ihtiyaçtan rayiç değerinin çok altında satışa sunulmuş olup sadece 1 haftalık fiyat olduğundan acele edilmesini tavsiye ederiz.

Mudanya Mesudiye Sahil

Mudanya Mesudiye sahil satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır bölgede sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun ve hayallerini süsleyen araziler bulunmaktadır. Mudanya Mesudiye sahil çalışmaları kapsamında hergeçen gün değer kazanan bölge aynı zamanda yatırımcılarında ilk tercihi haline gelmiş durumdadır.

Mudanya Ayazma Sahil

Mudanya Ayazma sahil satılık arazi arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olan parselin hemen yanındaki araziler 100 m2 fiyatı 50-55.000.-Liradan başladığı dikkate alındığında yatırım içinde uygun bir gayrimenkul olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Mudanya Mesudiye Ayazma Sahil Satılık Arazi ve portföyümüzde sizlere sunduğumuz yüzlerce zeytinlik, arsa, tarla, bahçe, müstakil ev, villa seçenekleri için bizleri arayabileceğiniz gibi Kumyaka’da bulunan merkez ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara