Mudanya Mesudiye köyü satılık arsa
Mudanya Mesudiye köyü satılık arsa

Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Arsa full deniz manzaralı, Mudanya 1/1000 imar planı içinde, evlerin yanında 130 m2 arazi Ayazma’da yazlık araziler kıyasla uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa arayanlar için bulunduğu lokasyon, emsalsiz deniz manzarası ve XX.000.-Lira istenilen fiyatla hem yatırımlık hem de yazlık yapabilmek için kaçırılmayacak fırsattır. Mudanya’da satılık arsalar içinde öne çıkan parselin yol payları çıktıktan sonra net 99 m2 kullanım alanınız kalmakla beraber aynı parsel içinde arka arkaya 3 adet 100’er m2 parselde mevcuttur. Mudanya satılık arsa elektrik-su bağlantıları hemen parselin içinde olduğundan gerekli izinleri alarak sorun yaşamayabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa almak isteyenler için fiyat, konum, altyapı arayanların kaçırmayacakları komşu parsellerinde evler bulunmakta olup denize mesafesi 500 metre civarındadır. Mesudiye’de yazlık arsası olarak satışa sunulan parsel kapanmaz deniz manzarası ile sizleri de ilk gördüğünüzde etkisi altına alacağı gibi hızla değerlenen bölgede yatırım fırsatı olarak da adlandırılabilir.

Mudanya Mesudiye Ayazma’da satılık arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma’da satılık arsa özellikle uygun fiyata ufak parça arazi bulmak her geçen gün zorlaşırken Kumyaka başlayan sahil bandında yüzlerce gayrimenkul seçeneğini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünde sizinde aradığınız özelliklerde ve bütçenize uygun yerler mutlaka bulunacaktır. Mudanya satılık arsa kapanmaz deniz manzarasına sahip olup cami, market, sahile yürüme mesadesindedir. Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Arsa olarak sizlere sunduğumuz parsel tapusunda tarla yazmakta olup imar çalışmaları ile nitelik değişerek yatırımınız daha da değer kazanacaktır.

Hemen Ara