Satılık Bursa Mudanya Eşkel Esence tarla
Satılık Bursa Mudanya Eşkel Esence tarla

Satılık Bursa Mudanya Eşkel Esence Tarla

Satılık Bursa Mudanya Eşkel Esence Tarla 140 m2 net alana sahip arazi resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde, yerleşime komşu, denize yakın ve emsallerinden uygun fiyata satışa sunuldu.

Satılık Bursa Tarla

Satılık Bursa tarla arayanlar için bulunduğu lokasyonda yerleşime yakın olması, imar planı içinde yer alması, denize sadece dakikalar içinde ulaşabileceğiniz özellikleri ve 95.000.-Lira uygun fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Satılık Bursa’da tarla almak isteyenlerin özel parselasyonu yapılmış ve yerinizin belli olduğu resmi hisseli tapulu araziyi kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Satılık Mudanya Tarla

Satılık Mudanya tarla almak isteyenler için fırsat araziler arasında yer alan arazi elektrik, su bağlantıları hemen yanıbaşında olduğundan ve 1/1000 imar planı içinde yer aldığından gerekli izinler alınarak ev yapımına uygun olabilir. Satılık Mudanya’da tarla ve zeytinlik denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller mutlaka bulunacaktır.

Satılık Bursa Mudanya Satılık Tarla

Satılık Bursa Mudanya satılık tarla asfalt yola cephe arazi içinde yer almakta olup yılın her ayında ulaşımı mümkün ve bölgenin en beğenilen mevkiinde yer almaktadır. Satılık Bursa Mudanya Eşkel Esence tarla almak isteyenlerin acele etmelerini tavsiye ettiğimiz arazi hakkında detaylı bilgi almak için sizlere bir telefon uzaklıktayız.

Hemen Ara