satılık zeytinlik Bursa Mudanya Eşkel Esence
satılık zeytinlik Bursa Mudanya Eşkel Esence

Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya Eşkel Esence

Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya Eşkel Esence 225 m2 Yalı mevkiinde, yerleşime komşu, elektrik-su altyapı beğlantıları hemen yanıbaşında arazi emsallerinden uygun fiyatla satışa sunuldu.

Satılık Zeytinlik Bursa

Satılık zeytinlik Bursa arayanlar için lokasyonu ve emsallerinden uygun fiyatı ile Mudanya Eşkel Esence’nin en avantajlı arazileri arasında yer alan parsele xxx.000.-Lira istenilmektedir. Satılık zeytinlik Bursa’da ev yapılabilecek özelliklere sahip parsel için gerekli izinler alınarak bağ evi, prefabrik, villa yapılabilir. Yıllardır bölgede sizlere güvenle en uygun fiyatlı zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev, arsalar sizlere sunan Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize ve beklentilerinize uygun gayrimenkul mutlaka bulunacaktır.

Satılık Zeytinlik Mudanya

Satılık zeytinlik Mudanya Eşkel Esence en beğenilen ve ilgi gören mevkilerinden Yalı’da yer alırken yakınında bahçeli müstakil evler, villalar bulunmaktadır.  Satılık zeytinlik Bursa Mudanya’da ufak parça arazi bulmak zor olurken müstakil tapulu arazi içine sizde doğayla başbaşa kalabileceğiniz mekan oluşturabilirsiniz. Bursa’da uygun fiyatlı zeytinlik arayanlara özellikle tavsiye ettiğimiz parsel denize yaklaşık 900 metre uzaklıktadır.

Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya

Satılık zeytinlik Bursa Mudanya yeni projelere yakın Eşkel-Esence’de yer alırken yatırım için alırken kazanacağınız fırsat olarak da değerlendirilebilir. Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya Eşkel Esence köyünde farklı arsa, tarla, bahçe, müstakil ev seçenekleri için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara