Bursa Ayazma sahil satılık arsa
Bursa Ayazma sahil satılık arsa

Bursa Ayazma Sahili Satılık Arsa

Bursa Ayazma Sahili Satılık Arsa denize sadece 250 metre uzaklıkta, imarlı ve yerleşimin içinde 109 m2 arazi Mesudiye, Eğerce, Eşkel bölgesinin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Ayazma satılık arsa

Ayazma satılık arsa arayanlar için resmi hisseli tapulu ve 1/1000 imar planı içinde yer alan araziye istenilen fiyat kısa süre için 85.000.-Lira olup bu bölgede yer almak isteyenler için fırsat niteliğindedir. Bursa Ayazma sahili yapılan yatırımlar ve bölgeye verilen değerle birlikte her geçen gün değerlenmekte olup gerekli müsadeler alınarak ev yapılması mümkün arazi aynı zamanda yatırım amaçlı da değerlendirilebilir.

Bursa Ayazma Sahili

Bursa Ayazma sahili çalışmaları akabinde tatilciler ve yatırımcılar tarafından daha da değerlenmiş olup satışa sunulan arazinin özel parselasyonu yapılmış ve size ait olacak yer belirlenmiştir. Bursa Ayazma sahilinde satılık arsalar denildiğinde herkesin bütçesine hitap eden geniş portföyü ile yıllardır bölgede sizlere hizmet veren Mudi Emlak gayrimenkulleri arasında sizinde beklentilerinizi karşıalayacak bir alternatif mutlaka bulunacaktır.

Bursa Ayazma Sahili Arsa

Bursa Ayazma Sahili Arsa ve müstakil ev, villa, zeytinlik, bahçe alternatifleri de bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsalar içinde yatırım veya ev yapabilmek için sizlere tavsiye ettiğimiz parselin hemen yanı da satılık olup arzu ederseniz 2 parsel alarak arazinizi daha da büyütebilirsiniz. Bursa Ayazma Sahili Satılık Arsa hakkında bilgi almak ve yer görmek için Kumyaka ana yol üzerindeki ofisimize gelebilir veya telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Yerimiz satılımış olup fırsat Mudanya satılık arsalar için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara