Bursa Eğerce deniz manzaralı satılık arsa
Bursa Eğerce deniz manzaralı satılık arsa

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa köy içi mevkiinde olup 880 m2 tapu alanı ile bölgenin en uygun fiyatıyla satışa sunulmuştur.

Bursa Eğerce satılık arsa

Bursa Eğerce satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında yer alan parsel 880 m2 için istenilen fiyat 500.000.-Lira’dır. Eğerce’de satılık parseller şu anda 100 m2 için istenilen fiyatın 100-120.000.-Lira aralığında olduğu düşünüldüğünde rakamın uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Eğerce’de avlulu ev niteliğindeki arazi üzerinde yapı bulunmamakla beraber elektrik, su, telefon, adsl hatlarını alabilmeniz için alt yapı hemen yanı başında bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Eğerce satılık arsa

Bursa Mudanya Eğerce satılık arsa deniz manzarası ile sizlerin unutulmaz anlar yaşamanıza olanak sağlayacağı gibi yatırım içinde bulunmayacak bir fırsat olarak sizlere önerilmektedir. Eğercede satılık arsalar içinde fiyatı ve konumu ile öne çıkan parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Mudanya ve köylerinde satılık arsalar konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyündeki zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil evleri değerlendirmeden yatırımlarınıza yön vermemenizi tavsiye ederiz.

Bursa Eğercede satılık arsalar

Bursa Eğercede satılık arsalar ve yatırımlık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak Tirilye, Kumyaka, Mesudiye, Eşkel, Esence, Söğütpınar, Yalıçiftlik beldelerinde de sizlere geniş portföyü ile hizmet vermektedir. Bursa Eğerce satılık arsa başta olmak üzere yüzlerce gayrimenkul ve arazileri incelemek için Mudi Emlak Kumyaka’da bulunan ofisini ziyaret edebilir veya telefonla iletişim kurabilirsiniz.

bursa-egerce-deniz-manzarali-satilik-arsa

 

Hemen Ara