Bursa Deniz Manzaralı Yola Cephe Satılık Arazi

Bursa deniz manzaralı yola cephe satılık arazi 180 m2 resmi tapulu, asfalta cephe, evlere komşu, 1/1000 imar planında gayrimenkul fırsat fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Arazi

Bursa satılık arazi almayı düşünenler için kısa süreliğine 1.250.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi lokasyon ve özellikleri ile eşine az rastlanır durumdandır. Bursa Eğerce mahallesinde yer alan gayrimenkul yakınlarında evler bulunmakta olup elektrik-su altyapısını hemen yakınındadır. Eğerce satılık arsalar arasında öne çıkan arazi tarla niteliğinde resmi hisseli tapulu olup 1/1000 imar planı içinde olduğundan diğer hissedarlardan bağımsız Mudanya Tapu Müdürlüğünden satış işlemi gerçekleştirilebilecektir.

Deniz Manzaralı arazi

Deniz manzaralı arazi Mudanya en güzel ve ilgi gören mahallesi Eğerce’de bulunmakta olup asfalt yola cepheli diğer yanda da parsel yola cephedir yani köşe parseldir. Bursa Eğerce satılık arsa almak isteyenlerin beklentilerini karşılayacağını düşündüğümüz arazi içine yaz-kış ulaşım imkanı bulunmaktadır. Toplu ulaşım önünden geçen arazi sahile yaklaşık kuşbakışı 700 metre yakınlıktadır. Bursa’nın en güzel köyü olarak öne çıkan Mudanya Eğerce prim yapan ve ilgi gören mahalle olması ile de tercih edilmektedir. Bursa köylerinde arsa almak isteyenlerin ilk tercihi olan Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun ve hayalini kurduğunuz gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Mudanya yatırımlık arazi denilince ilk olarak akıllara gelen firmamızda sadece resmi tapu satışı gerçekleştirilen gayrimenkuller satışa sunulmaktadır.

Bursa’da satılık arazi

Bursa’da satılık arazi olarak sizlere sunduğumuz gayrimenkul başta olmak üzere portföyümüzde 100 m2 den başlayan ve farklı dönümlerde de tarla, bahçe, zeytinlik bulabilirsiniz. Mudanya Eşkel, Trilye, Eğerce, Kaymakoba, Söğütpınar, Mesudiye mahallelerindeki satılık gayrimenkulleriniz için bizi arayarak en doğru fiyatlandırma ile çalışma imkanı bulabiliriz. Bursa deniz manzaralı yola cephe satılık arazi hakkında detaylı görüşmek veya farklı seçenekleri değerlendirmek için geç kalmadan bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara