Bursa Mudanya Tirilye takaslı zeytinlik
Bursa Mudanya Tirilye takaslı zeytinlik

Bursa Mudanya Tirilye Takaslı Zeytinlik

Bursa Mudanya Tirilye Takaslı Zeytinlik 7658 m2 deniz manzaralı, kadastro yoluna 1 parsel yaklaşık 20 metre uzaklıkta yatırımlık arazi uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Bursa Takaslı Zeytinlik

Bursa takaslı zeytinlik emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuş olup 7658 m2 araziye 310.000.-Lira istenilmekte olup değerinde daire ile takas teklifleri değerlendirilecektir. Bursa daire takaslı zeytinlik almak isteyenler için yatırımlık değerlendirilebilecek arazi ana yola 500 metre uzaklıktadır ve içine gerekli izinler alınarak bağ evi yapılabileceği gibi doğal yaşamın keyfi sürülebilir.

Mudanya Takaslı Zeytinlik

Mudanya takaslı zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında öne çıkan parsel Tirilye mahallesine bağlı Talatbey Mayrez mevkiinde yer almaktadır. Mudanya daire takaslı zeytinlik almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa Mudanya satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel yapılması planlanan projelere yakınlığı ile yatırıma uygun araziler arasında sizlere önerilmektedir.

Bursa Mudanya Takaslı Zeytinlik

Bursa Mudanya takaslı zeytinlik başta olmak üzere yüzlerce arsa, tarla, bahçe, müstakil ev seçenekleri ile sizlere yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde mutlaka sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Tirilye Takaslı Zeytinlik detaylı bilgi almak veya farklı Mudanya Emlak alternatiflerini incelemek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara