Bursa Mudanya Mesudiye satılık tarla
Bursa Mudanya Mesudiye satılık tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla full deniz manzaralı, yola 40 metre, köye 1 kilometre uzaklıkta 6010 m2 arazi ihtiyaçtan kısa süreliğine yatırım fırsatı fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla bölgede bulamayacağınız dönüm fiyatı ile satışa sunulmuş olup 6010 m2 için istenilen fiyat xxx.000.-TL’dir. Bursa’da deniz manzaralı tarla hemen komşu parseli 2500 m2 de istenildiği taktirde 275.000.-TL fiyatla alınabilecek olup geleceğe yatırım yapmak için en doğru lokasyon ve dönüm fiyatı ile sizlere tavsiye ettiğimiz gayrimenkuller arasında yer almaktadır.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla yerleşime 1 kilometre mesafede olup müstakil tapulu ve satışında herhagi bir problem bulunmayan parselin hemen yanındaki arazilerin dönüm fiyatları 125-150 bin aralığındadır. Mesudiye-Ayazma yatırımlık tarla, bahçe, zeytinlik, arsa, bahçe, müstakil ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine hitap edecek kadar geniş alternatifler bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla içine bağ evi yaparak doğal hayatı yaşamanın keyfini sürebileceğiniz gibi kısa-orta vadede de yatırım yaparak birikimlerinizi doğru yatırım aracı ile değerlendirebilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla ile Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Eğerce bölgelerindeki araziler hakkında bilgi almak ve yüzlerce gayrimenkul seçeneğini incelemek için ofisimizde ya da telefonla görüşme sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara