Bursa Mudanya Eğerce satılık müstakil ev
Bursa Mudanya Eğerce satılık müstakil ev

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Ev

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Ev 289 m2 net arazi üzerine kurulu 5+2 villa özelliklerine sahip bahçeli gayrimenkul full deniz manzaralı olup önünün kapanma riski bulunmamaktadır.

Bursa Müstakil Ev

Bursa müstakil ev tüm malzemeleri ve işçiliği özenle yapılmış olup ihtiyaçtan maliyetinin çok altında xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Bursa’da müstakil ev villa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat gayrimenkul elektrik, su abonelikleri bulunmakta olup yaz-kış oturulabilecek şekilde inşaa edilmiştir.

Mudanya Müstakil Ev

Mudanya müstakil ev denize yaklaşık 800 metre uzaklıkta olup eşsiz kumsala sahip bölge her geçen gün değerine değer katmakta ve gelecek için iyi bir yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Bursa Mudanya satılık müstakil ev imar sınırında olup şu an için tapu verilememekte olup noterden özel anlaşma ile satışı konusunda yer sahibi ile alıcı görüştürülecektir. Mudanya satılık bahçeli müstakil ev almak için doğru zamanı ve fiyatı bekleyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki villanın içinde bulunduğu parselde tüm alt yapı çalışmaları da yapılmıştır.

Bursa Eğerce Müstakil Ev

Bursa Eğerce müstakil ev başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun zeytinlikten tarlaya, bahçeden villaya kadar yüzlerce gayrimenkul seçeneğini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Ev hakkında detaylı bilgi alarak villayı görmek için ofisimizi ziyaret etmeniz veya telefonla ayrıntılı olarak görüşemeniz gerekmektedir.

Hemen Ara