Mudanya Ayazma satılık tarla
Mudanya Ayazma satılık tarla

Mudanya Ayazma Satılık Tarla

Mudanya Ayazma Satılık Tarla deniz manzaralı olup 2.906 m2 arazi köye yakın konumda ve kısa süre için kaçırılmayacak uygun fiyat ile satışa sunulmuştur.

Ayazma Satılık Tarla

Ayazma satılık tarla arayanlara hem yatırım fırsatı hem de ileriye dönük içerisine bağ evi yapılabilecek konumdaki arazi için istenilen fiyat 135.000.-TL olup rayiç bedelin altındadır. Ayazma’da satılık tarla müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Mesudiye Ayazma Satılık Tarla

Mesudiye Ayazma satılık tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak portföyümüzden sizlere sunduğumuz arazi yerleşime yaklaşık 450 metre mesafededir. Mesudiye satılık arsa ve tarlalar içinde öne çıkan parsel eşsiz doğa, deniz manzarasının yanında temiz havası ile de sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Mudanya Ayazma Tarla

Mudanya Ayazma tarla başta olmak üzere Kumyaka’dan başlayarak yaklaşık 35 kilometrelik alandaki yatırımlık zeytinlik, bahçe, bağ, arsa, arazi seçeneklerini sizlere sunan Mudi Emlak alternatiflerini incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Ayazma Satılık Tarla almak isteyenler foto temsili olup detaylı bilgi için telefonla arayabileceğiniz gibi sizleri ofisimize de bekliyoruz.

mudanya-ayazma-satilik-tarla

Hemen Ara