Tirilye merkezde satılık arsa
Tirilye merkezde satılık arsa

Tirilye Merkezde Satılık Arsa

Tirilye Merkezde Satılık Arsa tarihi ve turistik açıdan yoğun ilgi gören bölgede yer alırken Çamlı Kahve’ye yakın konumu ve kelepir fiyatı ile öne çıkan araziler arasındadır.

Tirilye Satılık Arsa

Tirilye satılık arsa hızla gelişen ve İstanbul başta olmak üzere farklı illerden yoğun ilgi gören bölgenin lokasyon olarak en dikkat çeken parselleri arasında bulunurken 117,60 m2 için istenilen fiyat kısa süre için xxx.000.-Liradır. Tirilye’de satılık arsa hemen yanı başında elektrik, su bağlantıları yer aldığından ve yerleşimin içinde yer aldığından rahatlıkla ev yapılabilecek özelliklere sahiptir.

Tirilye Merkezde Arsa

Tirilye merkezde arsa arayanlar için kesinlikle kaçırılmaması gereken arazi deniz manzaralı olup eşsiz havası ile sizlere unutulmaz anlar yaşatacak bir mekan oluşturmanızı sağlayabilir. Müstakil tapulu Tirilye’de arsa bu fiyatlara artık bulunamamakta olup merkeze ve sahile dakikalar içinde ulaşabileceğiniz lokasyondadır.

Tirilye’de Satılık Arsalar

Tirilye’de satılık arsalar içinde öne çıkan arazi Mudanya merkeze yaklaşık 10 km. mesafede yer alırken İDO ve BUDO iskelelerine kısa süre içinde ulaşabileceğiniz lokasyondadır. Tirilye merkezde satılık arsa ve Mudanya Köyleri zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil evler için bölgenin lideri Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Foto temsilidir.

tirilye-merkezde-satilik-arsa

Hemen Ara