Mudanya Eşkel köye yakın satılık arsa
Mudanya Eşkel köye yakın satılık arsa

Mudanya Eşkel Köye Yakın Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Köye Yakın Satılık Arsa deniz manzaralı, yola cephe olup yerleşimin dibinde lokasyonu ile 1.346 m2 arazi kelepir fiyat ile satışa sunulmuştur.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel Satılık Arsa yapımına kısa süre içinde yapılması planlanan 400 villalık projesi ile her geçen gün değerine değer katan bölgede yer alırken kısa süre için 165.000.-TL fiyatla satışa sunulmuştur. Eşkel satılık arsa konumundaki arazi bahçe niteliğinde olup müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Satılık Arsa yerleşimin dibinde yer aldığından elektrik, su borusu çekilmesi sorunu bulunmamakla beraber ister bağ evi veya yatırımlık arazi olarak kaçırılmayacak fırsat araziler arasında portföyümüzde satışa sunulmuştur. Mudanya Eşkelde satılık arazi yola cephe olduğundan yılın her ayında aracınızla rahatlıkla içine kadar girebilirsiniz.

Eşkel Satılık Arsalar

Eşkel satılık arsalar arasında lokasyonu, uygun fiyatı ile yatırım yapılmasını tavsiye ettiğimiz arazi düz zemine sahip olup Köy içi mevkiinde yer almaktadır. Eşkel Satılık Arsa başta olmak üzere Kumyaka’dan Ayazma-Mesudiye dahil olmak üzere bölgede her bütçeye uygun zeytinlik, bağ, bahçe, tarla, bağ evi, müstakil ev seçeneklerini size sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Not:Resim temsilidir, detaylı bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

mudanya-eskel-koye-yakin-satilik-arsa

Hemen Ara