Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik
Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik yola cephe, sahile ve yerleşime yakın konumda kısa süreliğine uygun fiyatla satışa sunulan 5679 m2 arazi yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan 575.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi içinde yetişkin ve bakımlı zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mudanya satılık zeytinlik seçenekleri içinde deniz manzaralı olması yanında emsallerinden uygun fiyata satılmasıyla da öne çıkan gayrimenkul hızla gelişen Mesudiye Ayazma köyünde yer almaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygun olacağı gibi sizinde doğa ve denizla başbaşa kalmanız için fırsat olabilir. Mudanya deniz manzaralı arsa Ayazma sahili yakın konumunda bulunurken emsallerinden uygun fyatlı müstakil tapulu arazi yatırımlık emlak ilanları olarak da orta-uzun vadede tercih edilebilir. Bursa’da denize yakın ve yola cephe araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak Mudanya Eşkel, Esence, Tirilye, Mesudiye, Ayazma, Kumyaka, Yalıçiftlik, Eğerce satılık arsalar portföyümüzü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya’da uygun fiyatlı zeytinlikler ve arsalar içinde öne çıkan parsel aynı koumdaki yerlerin dönümüne 150-200.000.-Lira istenilmektedir.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik başta olmak üzere resmi tapulu satılık arsa, kelepir satılık tarla, 1/1000 imar planı içinde araziler Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi randevu alarak Mesudiye Ayazma sahil yer alan ofisimizde detaylı görüşebilir ve yeri görme imkanı yakalayabiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara