Mudanya Mesudiye deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya Mesudiye deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik
Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik, deniz manzaralı, yola cephe, sahile ve yerleşime yakın konumda Mesudiye Ayazma sahilde arazi kısa süreliğine uygun fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için 5.679 m2 arazi kısa süreliğine ihtiyaçtan 850.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi içinde yetişkin ve bakımlı zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mudanya’da satılık zeytinlik seçenekleri içinde deniz manzaralı olması yanında emsallerinden uygun fiyata satılmasıyla da öne çıkan gayrimenkul hızla gelişen Mesudiye Ayazma köyünde yer almaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına uygun olacağı gibi sizinde doğa ve denizla başbaşa kalmanız için fırsat olabilir. Mudanya deniz manzaralı arsa Ayazma sahili yakın konumunda bulunurken emsallerinden uygun fiyatlı müstakil tapulu arazi yatırımlık emlak ilanları olarak da orta-uzun vadede tercih edilebilir. Bursa’da denize yakın ve yola cephe araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak Mudanya Eşkel, Esence, Tirilye, Mesudiye, Ayazma, Kumyaka, Yalıçiftlik, Eğerce satılık arsalar portföyümüzü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya’da uygun fiyatlı zeytinlikler ve arsalar içinde öne çıkan parsel aynı koumdaki yerlerin dönümüne 150-200.000.-Lira istenilmektedir.

Mudanya’da satılık zeytinlik arayanlar için denize yakın, manzaralı olması sayesinde sizinde doğayla başbaşa yaşamanızı sağlayacaktır. Bursa Mudanya zeytinlik sahipleri arazilerini satmak için Mudi Emlak tercih edebilecekleri gibi kısa sürede doğru fiyatlandırma ile çalışma yapılabilir. Mudanya köyleri satılık zeytinlikler arasında öne çıkan gayrimenkul haricinde Tirilye, Eşkel bölgesinde denize sıfır tarlalar görmenizi mutlaka tavsiye ederiz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek fırsat gayrimenkullerden ilk sizin haberinizin olmasını sağlayabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik başta olmak üzere resmi tapulu arsa, kelepir tarla, 1/1000 imar planı içinde araziler Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Bursa Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi randevu alarak Mesudiye Ayazma sahil yer alan ofisimizde detaylı görüşebilir ve yeri görme imkanı yakalayabiliriz.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik
Mudanya deniz manzaralı zeytinlik
Mudanya satılık zeytinlik
Hemen Ara