Mudanya Eğerce deniz manzaralı dönüm arazi
Mudanya Eğerce deniz manzaralı dönüm arazi

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Dönüm Arazi

Mudanya Eğerce deniz manzaralı dönüm arazi 1.450 m2 köy yerleşimine yakın, yolu olan içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan arazi kısa süre için kelepir fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Dönüm Arazi

Mudanya dönüm arazi köy yerleşimine çok yakın olması ve müstakil tapulu yatırımlık arazi özellikleri yanında emsallerinden uygun 225.000.-Lira fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya’da dönüm araziler içinde deniz manzarası yanında yola cepheli olması sayesinde rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız arazi doğayla başbaşa kalmanızı sağlayabilir.

Eğerce Dönüm Arazi

Eğerce dönüm arazi Yalı mevkiisinde olan parsel tapusunda tarla niteliğinde geçmekle beraber denize inen yeni yola cepheli konumdadır. Mudanya dönüm araziler arayanların mutlaka değerlendirmeleriniz önerdiğimiz parsel verimli toprağında deniz manzarası sayesinde sizinde seçiminiz olabilir. Mudanya köylerinde dönüm arazi ve arsalar denildiğinde ilk olarak akllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun ve hayal ettiğiniz yerleri bulabilirsiniz.

Mudanya Eğerce Dönüm Arazi

Mudanya Eğerce dönüm arazi kelepir uygun fiyato yanında parsel özellikleri ile de öne çıkarken Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence fırsat gayrimenkuller için bizi arayabilirsiniz. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Dönüm Arazi fırsatını kaçırmamak için acele etmenizi ve Mesudiye-Ayazma Mudi Emlak arayarak randevu alarak yeri görmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Dönüm Arazi
Mudanya Eğerce dönüm arazi
Eğerce dönüm arazi
Mudanya Eğerce deniz manzaralı arazi
Hemen Ara