Eğerce satılık arsa
Eğerce satılık arsa

Eğerce İmarlı Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Eğerce Satılık Arsa, Deniz Manzaralı tarla, Bursa, Mudanya, Deniz Manzaralı Arsalar 285 m2 1/1000 planda, resmi tapulu arazi satışa sunuldu.

Eğerce Satılık Arsa

Bursa Eğercede satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 380.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi evlere ve yerleşime yakın olup sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul olabilir. Eğercede satılık arsa içinde konumu ve uygun fiyatlı olması ile öne çıkan parsel resmi hisseli tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Mudanya’nın sahil köylerinde satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır tercih edilen Mudi Emlak tarafından satışa sunulan arazi 1/1000 konut imar planı içinde yer aldığından gerekli izinler alınarak içine hayalini kurduğunuz mekanı oluşturabilirsiniz.

Eğerce Deniz Manzaralı Arsa

Eğerce deniz manzaralı arsa bölgenin en eski yerleşim bölgesine komşu olup en çok tercih edilen mevkide ve gelecek için yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Eğerce Eşkel Mesudiye bölgeleri başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Söğütpınar satılık arazi, tarla, zeytinlik, müstakil evler de portföyümüzde sizleri beklemektedir. Deniz manzaralı satılık arsa ve denize yakın, merkezde herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Eğerce Eşkel satılık arsalar almak isteyenler kadar bölgede yeri olanlarında tercih ettiği Mudi Emlak danışmadan karar vermeyin. Mudanya deniz manzaralı arsalar Mudi Emlak portföyündeki gayrşmenkulleri incelemek için Instagram, Youtube, Pinterest, Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bursa’da arsa alınacak yerler başında gelen Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Ayazma eşsiz sahili, temiz havası ile sizinde seçiminiz olabilir. 60.000.-Liradan başlayan fiyatlarla tarla, arsa, bahçe, zeytinlik, arazi fırsatları için bizi arayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Deniz manzaralı satılık arsa tapusunda tarla niteliğinde olup Yalı mevkisinin en güzel konumunda yer almaktadır. Eğerce İmar planında Deniz Manzaralı arsa, tarla fırsat gayrimenkuller ve yatırımlık tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, yazlık, villa ilanları için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Eğerce satılık arsa
Eğerce deniz manzaralı arsa
Eğerce deniz manzaralı satılık arsa
Eğerce imarlı satılık arsa
Hemen Ara