Eğerce İmarlı Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Eğerce İmarlı Deniz Manzaralı Satılık Arsa 285 m2 1/1000 plan içinde, yerleşime komşu, resmi tapulu arazi uygun fiyatla satışa sunuldu.

Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 225.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi evlere ve yerleşime yakın olup sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul olabilir. Eğerce satılık arsa içinde konumu ve uygun fiyalı olması ile öne çıkan parsel resmi hisseli tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Mudanya’nın sahil köylerinde satılık arsa denildiğinde ilk olaral akıllara gelen ve yıllardır tercih edilen Mudi Emlak tarafından satışa sunulan arazi 1/1000 konut imar planı içinde yer aldığından gerekli izinler alınarak içine hayalini kurduğunuz mekanı oluşturabilirsiniz.

Eğerce Deniz Manzaralı Arsa

Eğerce deniz manzaralı arsa bölgenin en eski yerleşim bölgesine komşu olup en çok tercih edilen mevkide ve gelecek için yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Eğerce Eşkel Mesudiye bölgeleri başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Söğütpınar satılık arsa, tarla, zeytinlik, müstakil evler de portföyümüzde sizleri beklemektedir. Eğerce deniz manzaralı satılık arsa ve denize yakın, merkezde herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Eğerce deniz manzaralı satılık arsa tapusunda tarla niteliğinde olup Yalı mevkisinin en güzel konumunda yer almaktadır. Eğerce İmarlı Deniz Manzaralı Satılık Arsa fırsat gayrimenkuller ve yatırımlık tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, yazlık, villa ilanları için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara