Bursa Eğerce deniz manzaralı satılık tarla
Bursa Eğerce deniz manzaralı satılık tarla

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla Yalı mevkiisinde yola cepheli, merkeze yakın, evlere ve imara komşu 2.750 m2 arazi Mudi Emlak portföyünden çok uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla arayanların beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa’da deniz manzaralı tarla ve arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi müstakil tapulu olup yatırımlık olarak da değerlendirilebilir. Mudanya sahil köyleri arasında yoğun ilgi gören Eğerce mahallesinde bulunan arazi muhteşem deniz manzarası ile sizinde hayran kalmanızı sağlayacaktır.

Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Eğerce deniz manzaralı tarla devlet arazisine komşu olup onun hemen arkasında bölgenin en eski yerleşimi olan bölgede villa ve müstakil evler bulunmaktadır. Mudanya satılık tarla sahile yaklaşık 300 metre, çay bahçelerine 600 metre, ana yola sadece 100 metre uzaklıktadır. Eğerce Mudanya arası yaklaşık 25 km. Bursa’ya uzaklığı 50 km. olan bölge Bursa’lıların haricinde İstanbul, Eskişehir, Bilecik, Kütahya bölgelerinden de yoğun talep görmektedir. Bursa’da yazlık yapılabilecek yerler arasında öne çıkan bölgede sizde yatırımınıza yön verirken doğal yaşamın nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Eğerce deniz manzaralı tarla başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence’de satılık arsalar ilk olarak siz haberdar olmak istiyorsanız Mudi Emlak Youtube, Instagrami Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla uygun fiyat ve yatırım fırsatı avantajını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayarak bilgi almanızı, yeri görmek için randevu oluşturmanızı öneririz.

Bursa Eğerce deniz manzaralı saılık tarla
Bursa deniz manzaralı satılık tarla
Bursa deniz manzaralı tarla
Bursa Eğerce deniz manzalı tarla
Eğerce deniz manzaralı tarla
Hemen Ara