Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Yatırımlık Tarla

Bursa Eğerce deniz manzaralı yatırımlık tarla asfalt yola cephe, müstakil tapulu, kapanmaz manzaralı 8.300 m2 arazi kısa süre için fırsat uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla almak isteyenler için uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulan arazi 1.325.000.-Lira istenilmekte olup sizinde geleceğiniz için doğru bir yatırım olacaktır. Bursa’da deniz manzaralı tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazi Mudanya Eğerce’de yer alırken yeni yatırımlıarı ile farklı bütçelerdeki yatırımcıların ilgi odağı haline geline bölgede sizde yerinizi alabilirsiniz.

Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Eğerce deniz manzaralı tarla asfalt yola cephe olması sayesinde yılın her ayında arazi içine kadar aracınızla ulaşmanız mümkün olacağı gibi doğal yaşam arayanlar için temiz havası, Eğerce eşsiz sahili ve doğal güzellikleri ile bölgeyi sizlere kesinlikle tavsiye ederiz. Bursa deniz manzaralı tarla müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bölgenin konumuna göre en uygun dönüm fiyatı ile yeni yatırımcısını bekleyen arazi 3 tarafı ormana komşu olup kolay bulunamayacak lokasyondadır.

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Eğerce deniz manzaralı tarla sizinde hayalini kurduğunuz özelliklere sahip olabileceği gibi bölgenin en geniş portföye sahip gayrimenkul firması Mudi Emlak’ta herkesin bütçesine uygun Mudanya Emlak seçenekleri bulabilirsiniz. Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Yatırımlık Tarla hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizde detaylı incelemek ve yeri görmek için 1 gün önceden randevu alarak görüşme gerçekleştirebiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara