Bursa Eğerce deniz manzaralı yatırımlık tarla
Bursa Eğerce deniz manzaralı yatırımlık tarla

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Yatırımlık Tarla

Bursa Deniz Manzaralı Tarla, Eğerce satılık arsa, Bursa’da satılık tarlalar, asfalta cephe, kapanmaz deniz manzaralı arazi satışta.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla almak isteyenler için uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulan arazi 1.325.000.-Lira istenilmekte olup sizinde geleceğiniz için doğru bir yatırım olacaktır. Bursa’da deniz manzaralı tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazi Mudanya Eğerce’de yer alırken yeni yatırımlıarı ile farklı bütçelerdeki yatırımcıların ilgi odağı haline geline bölgede sizde yerinizi alabilirsiniz.

Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Eğerce deniz manzaralı tarla asfalt yola cephe olması sayesinde yılın her ayında arazi içine kadar aracınızla ulaşmanız mümkün olacağı gibi doğal yaşam arayanlar için temiz havası, Eğerce eşsiz sahili ve doğal güzellikleri ile bölgeyi sizlere kesinlikle tavsiye ederiz. Bursa’da deniz manzaralı satılık tarla müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bölgenin konumuna göre en uygun dönüm fiyatı ile yeni yatırımcısını bekleyen arazi 3 tarafı ormana komşu olup kolay bulunamayacak lokasyondadır. Bursa’da nerden arazi alsam? diye düşünenler için yeni projeleri ve deniz, doğa, sahil güzellikleri ile sizlere önerdiğimiz Eğerce, Eşkel, Mesudiye, Ayazma mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Eğerce satılık tarla ve Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Tirilye bölgesindeki gayrimenkul sahipleri de emlak satışından bizi tercih ediyorlar. 60.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla herkesin yatırım yapabilmesi için alternatifler sunan firmamız danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa’da sahibinden satılık tarla arsa ve emlak ilanları ile yüzlerce gayrimenkul bulabileceğiniz Mudi Emlak sizinden hayallerinizin gerçekleşmesinde yardımcı olabilir.

Bursa Eğerce Satılık Tarla

Bursa Eğerce satılık tarla sizinde hayalini kurduğunuz özelliklere sahip olabileceği gibi bölgenin en geniş portföye sahip gayrimenkul firması Mudi Emlak’ta herkesin bütçesine uygun Mudanya Emlak seçenekleri bulabilirsiniz. Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Yatırımlık arsa hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizde detaylı incelemek ve yeri görmek için 1 gün önceden randevu alarak görüşme gerçekleştirebiliriz.

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Yatırımlık Tarla
Bursa deniz manzaralı tarla
Bursa Eğerce deniz manzaralı tarla
Bursa yatırımlık tarla
Hemen Ara