Bursa Eğerce deniz manzaralı yola cephe tarla
Bursa Eğerce deniz manzaralı yola cephe tarla

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı, Yola Cephe Tarla

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı, Yola Cephe Tarla 3950 m2 ana yola 130 metre uzaklıkta, müstakil tapulu arazi bölgede konumuna göre bulamayacaüınız uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla almayı düşünenler için kısa süreliğine 500.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi yatırım için kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendirebileceği gibi aynı zamanda bağ evi yapımı içinde uygundur. Bursa’da deniz manzaralı tarlalar içinde lokasyonu ve uygun fiyatı ile sizinde mutlaka beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz parsel müstakil tapu satışında sorun bulunmamaktadır.

Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Eğerce deniz manzaralı tarla yakın illerden de yoğun ilgi gören bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulurken Teknosab projesine yakın olması ile yatırımlık olarak da değerlendirilebilir. Mudanya Eğerce satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan tarla nitelikli arazi denize yaklaşık 2500 metre uzaklıktadır. Bursa’nın tatil köylerinde deniz manzaralı arsa, zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil evler ile yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan firmamız portföyünde sizinde hayallerinizdeki arazi mutlaka bulunacaktır.

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Eğerce deniz manzaralı tarla bölgede yola cephesi olmayan arazilerin 150.000.-Lira dönüm fiyatına satıldığı düşünüldüğünde dönümü 85.000.-Lira’ya gelen arazinin sizde uygun fiyatlı olduğunu takdir edebilirsiniz. Bursa Eğerce Deniz Manzaralı, Yola Cephe Tarla ilgili detaylı bilgiye ya da farklı yatırımlık gayrimenkuller için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara