Bursa Karacabey Çamlıca satılık tarla
Bursa Karacabey Çamlıca satılık tarla

Bursa Karacabey Çamlıca Satılık Tarla

Bursa Karacabey Çamlıca Satılık Tarla kadastro yoluna cephe olup 1750 arazi ana yola 150 metre, Mesudiye köyüne yaklaşık 2200 metre uzaklıkta ve bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Karacabey Satılık Tarla

Karacabey satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunduğumuz parsel için 97.500.-Lira fiyat istenilmekte olup resim temsili olup bölgede bulamayacağınız fiyatta ve lokasyon olarak tavsiye edebileceğimiz bir yatırım olacaktır. Bursa Karacabey’de satılık tarla alarak halen yapımı süren Teknosab projesine yakın olabileceğiniz gibi aynı zamanda Mudanya Mesudiye-Ayazma bölgesinin de her geçen gün prim yapan sahilinden yararlanma imkanı sağlayabilirsiniz.

Karacabey Çamlıca Satılık Tarla

Karacabey Çamlıca satılık tarla müstakil tapulu olup satışında mani bir durum olmadığı gibi yatırımlık olarak tercih edilebilecek parseller arasında ön sıralarda yer almaktadır. Bursa’nın köylerinde satılık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçenekleri bulunmaktadır.

Karacabey’de Satılık Tarla

Karacabey’de satılık tarla uygun dönüm fiyatlı araziler ve zeytinlik, bahçe, müstakil ev seçenekleri ile bölgede yıllardır sizlere hizmet veren Mudi Emlak aynı zamanda gayrimenkul alış-satışı da yapmaktadır. Bursa Karacabey Çamlıca Satılık Tarla hakkında detaylı bilgi almak ve yeri görmek ya da farklı alternatifleri incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara