Bursa Mudanya Eğerce satılık deniz manzaralı tarla
Bursa Mudanya Eğerce satılık deniz manzaralı tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Tarla 2301 m2 1/1000 imar sınırında, evlere komşu, asfalt ana yola 1 parsel arazi kısa süre için uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler içim emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulan arazinin 2301 m2 toplamı için 650.000.-Lira istenilmektedir. Bursa’da deniz manzaralı tarlalar içinde öne çıkan parsel müstakil tapulu olup satışında sorun olmadığı gibi aynı zamanda Mudanya 1/1000 imar planına komşu olduğundan orta-uzun vadede karlı bir yatırım aracı olarak değerlendirilebilir.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel denize, markete, çay bahçelerine, köy merkezine yaklaşık 700 metre uzaklıkta olup eşsiz deniz manzaralı arazi sizinde beğeninizi kazanacktır. Mudanya deniz manzaralı tarla elektrik, su, telefon altyapılarına da yakın olduğundan gerekli izinler alınarak bağ evi, yazlık, müstakil ev, villa yapımı da mümkün olabilir.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla Teknosab projesine yakın sahil bandında yer almakta olup hızla süren projenin bitiminde bölge değerine değer katacaktır. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Tarla uygun fiyatlı araziler arasında öne çıkarken sizinde fırsatı kaçırmamanız için bizi telefonla aramanız veya ofisimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara