Bursa Mudanya Eğerce satılık tarla
Bursa Mudanya Eğerce satılık tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla 9800 m2 arazi kadastro yoluna cephe, deniz manzaralı, ana yola sadece 300 metre uzaklıkta ve bölgenin en uygun fiyatıyla yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak yatırım fırsatı olarak Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan parsel için 1.050.000.-Lira istenilmekte olup kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunulan parsele emsal arazilerin dönümü 200.000.-Lira’dır. Bursa’da satılık tarlalar arasında öne çıkan parselin kadastro yoluna cephe olması sayesinde yılın her ayında içine kadar girebilme imkanınız bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla deniz manzarası ile stres atarken aynı zamanda doğal yaşamın keyfini sürebileceğiniz parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa’da yatırım yapılabilecek bölgeler arasında yeni projelere yakınlığı ile öne çıkan Mudanya Eğerce mahallesinde yer alan arazi aynı zamanda denize yakın konumu sayesinde sizinde tercihiniz olabilir.

Bursa Mudanya Eğerce Tarla

Bursa Mudanya Eğerce tarla satın alarak geleceğinin yatırımını yapmak isteyenlere portföyümüzden tavsiye ettiğimiz parsele gerekli izinleri alarak bağ evi yapabileceğiniz gibi yatırım için veya organik besinler elde etmek içinde düşünebilirsiniz. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla hakkında detaylı bilgiler almak ve bölgenin en geniş portföye sahip gayrimenkul firmasının sizlere sunduğu farklı emlak seçeneklerini incelemek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara