Bursa Mudanya Eğerce satılık zeytinlik
Bursa Mudanya Eğerce satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik 950 m2 olup kadastro yoluna cephe, yerleşime yaklaşık 650 metre, denize kuşbakışı 1300 metre uzaklıkta ve bölgenin ufak parsellerde en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik olarak satışa sunduğumuz 950 m2 arazi müstakil tapulu olup tapusunda bağ niteliği olarak geçen parsele kısa süreliğine ihtiyaçtan 165.000.-Lira fiyat istenilmektedir. İhtiyaçtan satılık Bursa satılık zeytinlik içinde yetişkin ağaçlar bulunmakta ve kadastro yoluna cephe olması sayesinde yılın 12 ayında içine kadar aracınızla girebilmeniz mümkündür.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik köye bağlanan yol sayesinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilmeniz mümkün olacağı gibi Bursa-Eğerce minibüs seferleri de köy merkezinden yani yakın mesafeden kalkmaktadır. Bursa’da satılık zeytinlikler içinde ufak parseller bulmak gün geçtikçe zorlaşırken bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulan arazi alırken kazanmanızı sağlayacak gayrimenkul niteliği de taşımaktadır.

Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik

Mudanya Eğerce satılık zeytinlik başta olmak üzere Kumyaka, Tirilye, Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma bölgelerinde yıllardır güvenle sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun bir arazi mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek için öncelikle bizi aramanız gerektiği gibi arzu ederseniz farklı alternatifleri incelemek  için ofisimize ziyarette bulunabilirsiniz.

Hemen Ara