Bursa Mudanya Yalıçiftlik yatırımlık tarla
Bursa Mudanya Yalıçiftlik yatırımlık tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Yatırımlık Tarla bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuş olup ana yola yakın konumlu parsl fırsat araziler arasında öne çıkmaktadır.

Bursa Yatırımlık Tarla

Bursa yatırımlık tarla arayanlar için kaçırılmayack fırsat değerindeki arazi 11.940 m2 ve 7.000 m2 iki komşu parselde 18940 m2 toplam için xxx.000.-Lira istenilmektedir. Bursa’da yatırımlık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan parseller Mudanya Yalıçiftlik köyü çiftçlik veya hayvancılık yapmak içinde uygundur.

Mudanya Yatırımlık Tarla

Mudanya yatırımlık tarla almak isteyenler için bölgede bulamayacağınız dönüm fiyatına satışa sunulan araziler müstakil tapulu olup satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünden gerçekleşecektir. Mudanya yatırımlık tarla yerleşime yaklaşık 1200 metre mesafede yer alırken sizinde doğal yaşama ilk adımı atmak için değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz fırsat araziler arasında öne çıkmaktadır. Bursa’da yeni yatırım projeleri arasında hızla çalışmaları süren Teknosab’a yakın araziler orta-uzun vadede paranızın değerinin hızla artmasını da sağlayacaktır.

Bursa Mudanya Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya yatırımlık tarla Ketendere limana 5 kilometre mesafede yer alırken denizin, temiz havanın, doğal yaşamın tadını yaşabileceğiniz bağ evi tarzında bir mekan oluşturmanızda mümkün olacaktır. Bursa Mudanya Yalıçiftlik Yatırımlık Tarla ilgili detaylı bilgiye ve Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Ayazma’da fırsat arsa, zeytinlik, bahçe, müstakil ev hakkında farklı alternatifleri incelemeye sizleri de bekliyoruz.

Hemen Ara