Mudanya Yalıçiftlik köyü satılık zeytinlik
Mudanya Yalıçiftlik köyü satılık zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik Köyü Satılık Zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik Köyü Satılık Zeytinlik 1520 m2 ve 440 m2 den oluşan deniz manzaralı iki adet parsel yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizler için satışa sunulmuştur.

Yalıçiftlik Satılık Zeytinlik

Yalıçiftlik satılık zeytinlik arayanlar için deniz manzaralı yanyana iki parselden oluşurken yapılması planlanan birçok projeye yakındır. Yalıçiftlik’te satılık zeytinlik kadastro yoluna yakın olup doğa ile başbaşa keyifli vakitler geçirmenizi sağlayabileceği gibi gelecek için en doğru yatırım alternatiflerinin başında gelmektedir. Mudanya Yalıçiftlik zeytinlik köye yakın konumu ile öne çıkarken aynı zamanda yapılması planlanan Ketendere ro-ro limanı projesine de lokasyon olarak çok yakın olan zeytinlikler için istenilen fiyat xxx.000.-TL olup rayiç bedellerin çok altındadır.

Mudanya Yalıçiftlik Satılık Zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik satılık zeytinlik halen yapımı devam eden gölet projesine de yakın olup deniz ve baraj manzarası sayesinde Bursa’da değerlenecek araziler içinde de dikkat çekmektedir. Mudanya Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan yüzlerce alternatif yatırımlık araziler, tarla, zeytinlik, bağ, bahçe konumlarını ve fiyatlarını incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Yalıçiftlik’te Satılık Zeytinlikler

Mudanya Yalıçiftlik’te satılık zeytinlikler arasında öne çıkan parsel müstakil tapu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yalıçiftlik satılık zeytinlik ve araziler hakkında detaylı bilgi almak için Mudanya Mudi Emlak gayrimenkul uzmanları ile telefonla görüşebileceğiniz gibi ofislerinde detaylı iletişeme geçebilirsiniz.

mudanya-yaliciftlik-koyu-satilik-zeytinlik 1858-1859 1858-1859-1

Hemen Ara