Mudanya Yalıçiftlik gölet manzaralı zeytinlik
Mudanya Yalıçiftlik gölet manzaralı zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik Gölet Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik Gölet Manzaralı Zeytinlik 560 m2 arazi Bursa’nın yoğun ilgi gören mahallesinde yer alırken yola cephe parsel uygun fiyatı ile doğal yaşama hasret kalan yeni sahibini beklemektedir.

Mudanya Manzaralı Zeytinlik

Mudanya manzaralı zeytinlik içine yapacağınız bağ evi ile gölete nazır keyifli anlar yaşayabileceğiniz gibi yaz-kış ulaşım sorunu olmadan yola cephe olması sayesinde ulaşabilirsiniz. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel için kısa süreliğine 87.500.-Lira istenilmekte olup özellikle manzarasına hayran kalacağınıza eminiz. Mudanya Yalıçiftlik gölet ve yapılması beklenen ro-ro projesi ile hergeçen gün değer kazanırken sizinde uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz parsellerin başında gelmektedir.

Mudanya Gölet Manzaralı Zeytinlik

Mudanya gölet manzaralı zeytinlik sahile yakın konumu ile de öne çıkarken Ketendere sahile dakikalar içinde inerek denizin ve sahilin keyfini de sürebilirsiniz. Yalıçiftlik satılık zeytinlik denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudanya Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller bulunmaktadır.

Mudanya Yalıçiftlik Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Yalıçiftlik manzaralı zeytinlik sizinde doğayla başbaşa yaşama ve şehrin stresinden kurtulmanızı sağlarken müstakil tapulu araziler sizinde yatırım için tercihiniz olabilir. Mudanya Yalıçiftlik Gölet Manzaralı Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi tarla, bahçe, müstakil ev, villa seçenekleri için ofisimizde de ayrıntılı görüşme sağlayabiliriz.

Hemen Ara