Bursa Mudanya yola cephe satılık tarla
Bursa Mudanya yola cephe satılık tarla

Bursa Mudanya Yola Cephe Satılık Tarla

Bursa Mudanya Yola Cephe Satılık Tarla Yalıçiftlik köyünde yer alırken hemen yanında ev bulunan 810 m2 arazi emsallerinden çok uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa Yola Cephe Tarla

Bursa yola cephe tarla arayanlar için kısa süreliğine 400.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazinin içine gerekli izinler alınarak bağ evi yapılabileceği gibi elektrik-su altyapıları hemen yanıbaşında yer almaktadır. Bursa’da satılık tarla toplamda 3240 m2 olup akrabalar arasında bölüşülmüş ve satışa sunulan parselin yer belirlenmiştir. Resmi hisseli tapu ile satışı gerçekleştirilecek olan arazi içinde yetişkin zeytin ağaçları da bulunmaktadır.

Mudanya Yola Cephe Tarla

Mudanya yola cephe tarla Teknosab projesine yakın bölgede yer alması ve Yalıçiftlik Ketendere Liman projesi ile değerine değer katacak bölgede yer alırken aynı zamanda Eşkel-Esence giden yolun üzerinde yer alması da lokasyonun değerini ortaya çıkarmaktadır. Mudanya’da satılık tarlalar içinde öne çıkan parselin diğer hisseleri de zaman içinde satılabilecek olup arazi büyütülebilir.

Bursa Mudanya Yola Cephe Tarla

Bursa Mudanya yola cephe tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel yerleşimin yanında yer alması ve uygun fiyatı ile öne çıkarken mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz yatırımlık gayrimenkul kaçırmamanızı öneririz. Bursa Mudanya Yola Cephe Satılık Tarla hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak alabileceğiniz gibi ofisimizde farklı yatırımlık Mudanya satılık zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev seçenekleri için görüşebiliriz.

Hemen Ara