Eğercede tarla
Eğercede tarla

Deniz Manzaralı Eğercede Tarla

Deniz Manzaralı Eğercede Tarla Bursa Mudanya’nın hızla gelişen ve yoğun ilgi gören beldesinde yer almakta olup imara sadece 1 parseldir.

Eğercede Tarla

Eğercede Tarla 4.500 m2 olup yerleşime sadece 75 metre mesafede, kapanmaz deniz manzaralı, elektrik ve su hemen yakınındadır. Eğercede satılık tarla satın almak isteyenler için kaçırılmaz fırsat olarak kısa süre için XXX.000.-TL fiyatla satışa sunulan arazi bölgenin en gözde parselleri arasında öne çıkmaktadır. Eğerce’de parselli arsalar şu anda ortalama 100 m2 si 50.000.-TL’den satışa sunulmakta olup lokasyon olarak değerli bir arazi olarak satışa sunduğumuz tarla yatırım fırsatıdır. 1/1000 ölçekli imar planına sadece 1 parsel mesafede yer alan Eğercede satılık tarla mız bölgeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılar tarafından mutlaka değerlendirilmelidir.

Eğercede satılık tarla

Eğercede satılık tarla ve arsa arayanların ilk olarak tercih ettiği Mudi Emlak olarak sizlere sunduğumuz arazi köye yakın olup sahile ortalama 800 m. mesafededir. Eğerce satılık tarla ve zeytinlik, müstakil ev, bağ, bahçe alternatifleri ile bölgenin lideri gayrimenkul uzmanı Mudi Emlak portföyünde yer alan alternatifleri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

deniz-manzarali-egercede-tarla egercede-tarla

Hemen Ara