Mudanyada Deniz Manzaralı Tarla

Mudanyada Deniz Manzaralı Tarla olarak kelepir fiyatla satışa sunduğumuz parsel Bursa’nın hızla gelişen ve ilgi gören bölgesi Eğerce’de yer almaktadır.

Mudanya Eğercede Satılık Tarla

Mudanaya Eğerce Satılık Tarla 180 m2 olup yanlarında evler bulunması, köyün hemen yanı başında ve kapanmaz deniz manzaralı lokasyonu ile 220.000.-TL fiyatla kaçırılmayacak parseller arasında yer almaktadır. Eğercede kelepir tarla arayanlar için özellikle tavsiye ettiğimiz parselin satışı hisseli tapu olarak gerçekleştirilecek olup gelecek vaat eden bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsattır.

Eğercede Sahibinden Satılık Tarla

Eğercede satılık tarla yılın 12 ayında içine kadar girebileceğiniz yolu olan parsel doğal bir ortamda yaşarken dünya sıralamasına giren temiz havası ile ün salan beldede yaşamak isteyenlerin de değerlendirmesi gereken arazilerdendir. Mudanya köylerinde satılık tarla, zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ve bağ evi arayanlar için geniş portföyü ile hizmet veren Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

İlan No:MD-130

egercede-deniz-manzarali-tarla egercede-sahibinden-tarla egerce-satilik mudanyada-deniz-manzarali-tarla mudanyada-manzarali-tarla mudanyada-tarla

Hemen Ara