Eğerce denize yakın satılık ev
Eğerce denize yakın satılık ev

Eğerce Denize Yakın Satılık Ev

Eğerce Denize Yakın Satılık Ev sahile sadece 125 metre mesafedeki konumu, yaş-kış oturulabilecek kaliteli müstakil kaçırılmayacak fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Eğerce Satılık Ev

Eğerce satılık ev 513 m2 toplam arazi üzerinde 100 m2 müstakil önünde otoparkınızı  yapabileceğiniz alana sahip olup kumsala yakın olması büyük bir avantajdır. Mudanya Eğerce Satılık Ev arayanlar için kısa süre için xxx.000.-TL fiyatla satışa sunulan müstakil konumuna göre 100 m2 arazilerin 100-120.000 aralığında bedelle satıldığı düşünüldüğünde kelepir diyebileceğimiz bir özellikte taşımaktadır.

Mudanya Eğerce Satılık Ev

Mudanya Eğerce Satılık Ev açık mutfaklı yani Amerikan tarz olup 2 oda 1 salon toplamında 100 metrekare evi özel olarak yapılmış sadece müstakilin yapımına 200.000.-TL masraf yapılmıştır. Mudanya Eğerce’de satılık müstakil ev merkeze, çay bahçelerine, ana yola, toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile yılın her ayında rahatlıkla yaşabileceğiniz elverişli bir mekandır.

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce satılık müstakil ev hisseli tapulu olup diğer 3 hissedarda nezih komşulardan oluşurken unutulmaz günler geçirebileceğiniz gibi aynı zamanda geleceğe yatırım yapabilme fırsatı da bulabilirsiniz. Eğerce satılık ev başta olmak üzere yatırımlık zeytinlik, arsa, bahçe, bağ, tarla niteliğindeki her bütçeye uyugun yüzlerce seçeneği portföyünde sizlere sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Eğerce satılık ev yeni sahibine hayırlı olsun dileklerimizi sunarken sizinde bütçenize uygun Bursa gayrimenkul ve Mudanya Emlak alternatiflerini incelemenizi tavsiye ederiz.

egerce-denize-yakin-satilik-ev bursa-egerce-satilik-ev egerce-denize-yakin-ev egerce-de-satilik-ev egerce-ev egerce-mustakil-satilik-ev egerce-satilik-ev mudanya-egerce-ev mudanya-egerce-satilik-ev

Hemen Ara