Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Müstakil Ev

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Müstakil Ev 210 m2 arazi üzerine kurulu 65 m2 den 2 katta toplam 130 m2 kapalı alanda ve full deniz manzaralı villa emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya satılık müstakil ev arayanlar için fiyatı, bulunduğu lokasyonu, deniz manzaralı olması ve kısa süreliğine xxx.000.-Lira uygun fiyatı ile portföyümüze eklenen 3+2 villa hızla gelişen bölgede fırsat niteliğindedir. Mudanya’da satılık müstakil evler içinde resmi hisseli tapulu yani köy senedi olmaması ile de tercih sebebi olabilecek gayrimenkul yeni sahibi denize dakikalar içinde ulaşım imkanının da sahibi olacaktır.

Mesudiye Satılık Müstakil Ev

Mesudiye satılık müstakil ev almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz gayrimenkul içindeki mobilyalar ile satılacak olup villayı aldıktan sonra sadece özel eşyalarınızı getirerek oturmaya başlayabilirsiniz. Mesudiye satılık bahçeli ev yeni projelere yakınlığı ile hızla prim yapan bölgede yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebileceği gibi dünya sıralamasına giren temiz havası, deniz manzarası ile de sizin tercihiniz olabilir.

Ayazma Satılık Müstakil Ev

Ayazma satılık müstakil ev alarak geleceğinin yatırımını yapmak, hayal ettiği yazlık ev kavuşmak, şehrin stresinden kurtulmak isteyenler içinde kaçırılmayacak fırsat değerinde gayrimenkuller arasında öne çıkmaktadır. Mudanya Mesudiye Satılık Müstakil Ev hakkında detaylı bilgi almak ve Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan herkesin bütçesine uygun yatırımlık zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, arsa alternatifleri için vakit kaybetmeden bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Mesudiye Ayazma Satılık Müstakil ev yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Bursa Mudanya satılık yazlık, villa, arsa, tarla seçenekleri için bizi aramanızı tavsiye ederiz.


Call Now ButtonHemen Ara