Mudanya Eğercede Kelepir Müstakil Ev

Mudanya Eğercede Kelepir Müstakil Ev denize 250 m. mesafede olup 2+1 ve kısa süre için kaçırılmayacak fiyatla satışa sunulmuştur.

Eğercede Müstakil Ev almak isteyenler için xx.000.-TL kelepir fiyatı ile kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunduğumuz konut evlerin içinde yer almaktadır. Bursa Mudanya ilçesinin Eğerce mahallesinde yer alan müstakil keyfe keder masraf yapılarak yaz-kış oturabileceğiniz özelliklere sahiptir.

Mudanyada müstakil ev arayanların değerlendirmesini önerdiğimiz ve merkeze, camiye, durağa, çay bahçelerine, eğlence merkezlerine yakın olan evde sevdiklerinizle beraber unutulmaz günler yaşayabilirsiniz. 100 m2 arsa üzerine kurulu yaklaşık 60-65 m2 evi ve yanında 35 m2 civarında bahçesi bulunan kelepir müstakil ev hızla gelişmekte olan bölgenin ilgi gören mevkisinde yer almaktadır.

Eğercede ev ve parselli arsalar, kelepir tarla, bağ evi ile Mudanyanın farklı köylerindeki yatırımlık arazileri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya ilçesinin gayrimenkul denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firması Mudanya Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan müstakil evler, bağ, bahçe, zeytinlik ve kelepir tarla seçeneklerini detaylı incelemek için bizimle temasa geçmesini veya ofisimizde incelemeniz mümkün olacaktır.

Eğerce müstakil ev satılmış olup sizinde bütçenize uygun villa, zeytinlik, arsa, bağ, bahçe seçenekleri için Mudi Emlak müşteri temsilcilerinizi aramanızı tavsiye ederiz.

İlan No: MD-135

mudanya-mustakil-ev-egerce egercede-mustakil egercede-mustakil-evler egerce-ev egerce-evler egerce-mustakil mudanyada-bahceli-ev mudanya-egercede-kelepir-mustakil-ev mudanya-egercede-mustakil-ev

Hemen Ara