Trilye yola cephe satılık arsa
Trilye yola cephe satılık arsa

Trilye Yola Cephe Satılık Arsa

Trilye Yola Cephe Satılık Arsa ana yola 1 kadastro yola cephe olup 7.474 m2 arazi zeytinlik niteliğinde ve kısa süre için lokasyonuna göre çok uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Trilye Satılık Arsa

Trilyede Satılık Arsa için istenilen fiyat xxx.000.-TL olup Zeytinbağı merkeze ve yapılması planlanan Yalıçiftlik Ketendere ro-ro projesine yakınlığı ile sizlere sunulan yatırım fırsatıdır. Trilye’de satılık arsalar ve zeytinlikler içinde öne çıkan arazi lokasyonu ile kesinlikle değerlendirilmesi gereken araziler arasında yer alırken müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Tirilyede Satılık Arsa

Tirilyede satılık arsa ve yüzlerce arazi seçeneği ile sizlere hizmet veren Mudanya Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan parsel ana yola yaklaşık 150 metre, kadastro yoluna cephe ve Zeytinbağı merkeze yaklaşık 4 km. mesafede yer almaktadır. Yeni projeleri ile yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği bölgede yer alan satılık zeytinlik Yalıçiftlik Köyü 3 km. mesadedir.

Mudanya Trilye Satılık Arsa

Mudanya Trilye Satılık Arsa elektrik ve su bağlantıları çok yakınında olup ön tarafında yerleşim bulunduğundan içine bağ evi yapabileceğiniz gibi yatırım içinde kaçırılmayacak arazilerin başında gelmektedir. Trilye satılık arsa ve zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev, villa alternatifleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Mudanya Mudi Emlak yetkililerini arayabilir veya ofislerinde ziyaret edebilirsiniz.

trilye-yola-cephe-satilik-arsa

Hemen Ara