Eğerce sahil barakalar olan satılık arazi
Eğerce sahil barakalar olan satılık arazi

Eğerce Sahil Barakalar Olan Satılık Arazi

Eğerce sahil barakalar olan satılık arazi 1.000 m2 olup denize yaklaşık 50 metre uzaklıkta, yerleşimin içinde, merkeze yakın konumu ve uygun fiyatı ile yatırımlık arsalar arasındadır.

Eğerce Sahil Satılık

Eğerce sahil satılık içinde 12 adet baraka bulunan tarla vasfındaki arazi için istenilen fiyat kısa süre için xxx.000.-Lira olup yatırım amaçlı veya yazlık yapabilmek için kaçırılmayacak fırsattır. Eğerce satılık tarla arayanlar için lokasyon ve fiyat olarak eşi bulunmayan arazi çay bahçeleri, bakkal, cami, otel, pazar yeri gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekanlara da yakın olmasıyla beklentilerinizi karşılayacaktır. Mudanya Eğerce sahilde satılık tarla içindeki barakalardan kira getirisi elde edebileceğiniz gibi gerekli izinlerin alınması haline ticari mekan açabilme imkanınızda bulunmaktadır.

Eğerce Sahil Satılık Arazi

Eğerce sahil satılık arazi almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel resmi hisseli tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Eğerce sahil imar çalışmaları sürmekte olup alacağınız arazi hergeçen gün değerine değer katan bölgenin fiyat/konum olarak eşine rastalayamacağınız avantajdadır. Mudanya Eğerce sahilde satılık araziler başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun seçenekler portföyünde yer alan Mudi Emlak yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir.

Eğerce Sahil Satılık Barakalı Arazi

Eğerce sahil barakalı arazi elektrik-su altyapıları da bulunmakta olup denize yakın konumu ile sizinde tercih edebileceğiniz parsellerin başında yer almalıdır.  Eğerce Sahil Barakalar Olan Satılık Arazi başta olmak üzere zeytinlik, tarla, bağ, bahçe, müstakil ev, villa seçenekleri bulabileceğiniz Mudi Emlak Kumyaka, Tirilye, Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma bölgelerinde 100 m2 ile 60 dönüm arasındaki her bütçeye uygun alternatifleri incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara