Mudanya Ayazma satılık imarlı tarla
Mudanya Ayazma satılık imarlı tarla

Mudanya Ayazma Satılık İmarlı Tarla

Mudanya Ayazma Satılık İmarlı Tarla sahilde, denize yaklaşık 200 metre uzaklıkta, resmi müstakil tapulu 1479 m2 ölçümde ve rayiç değerinin altında uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya İmarlı Tarla

Mudanya imarlı tarla almak isteyenler için denize yakın olması, fiyatı ve hergeçen gün değerlenen bölgede yer alması nedeniyle yatırım tavsiye olarak sizlere sunduğumuz parsel yanında evler bulunmaktadır. Mudanya sahilde imarlı araziler uygun fiyata bulmak hergün zorlaşırken sizlere sunduğumuz parsel için istenilen fiyat kısa süre için 450.000.-Lira’dır.

Mudanya Ayazma İmarlı Tarla

Mudanya Ayazma İmarlı tarla hemen yanı başında elektrik-su gibi altyapı hizmetleri de bulunmakta olup ister yazlık müstakil ev isterseniz yatırımlık veya gerekli müsadeleri alarak günü birlik tesis müsadesi ile arazinizi değerlendirebilirsiniz. Ayazma’da satılık imarlı arsalar için Mudi Emlak portföyünü inceleyerek sizde kendi bütçenize uygun alternatifler içinden seçim yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mudanya Ayazma Satılık Tarla

Mudanya Ayazma satılık tarla ve zeytinlik, bahçe, bağ, villa denildiğinde geniş portföyü yanında yılların verdiği tecribe ile sizlere hizmet veren Mudi Emlak akıllara gelmekte olup sizde yatırımlarınıza yön verirken uzman kadromuza danışabilirsiniz. Mudanya Ayazma Satılık İmarlı Tarla başta olmak üzere Kumyaka, Tirilye, Eşkel, Eğerce sahil boyunda herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçeneklerini incelemek için telefonla irtibat kurabilir ya da ofisimizde detaylı görüşmek gerçekleştirebilrsiniz.

Hemen Ara