Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık tarla
Mudanya Eğerce deniz manzaralı satılık tarla

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla ana asfalt yola cephe 1300 m2 arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup yatırımlık veya ev yapabilmek için kaçırılmayacak fırsat araziler arasındadır.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla arayanlar için fırsat araziler arasında portföyümüze eklediğimiz parsel için istenilen fiyat xxx.000.-Lira olup bölgedeki 100 m2 arazilerin 130.000.-Liradan satıldığı düşünüldüğünde yatırım yapılabilecek parsel olduğunuz sizlerde takdir edebilirsiniz. Mudanya’da satılık tarla deniz manzaralı ve asfalt yola cephe olması yanında sahile dakikalar içinde rahatlıkla inebileceğiniz arazinin kot farkından dolayı önünün kapanma riski bulunmamaktadır.

Eğerce Satılık Tarla

Eğerce satılık tarla arayanların özellikle ticaterin altın kuralı alırken kazanmak isteyenlerin kaçırmaması gereken parsel hemen yanında ve önünde evler bulunduğundan elektrik,su altyapıları da hemen yerin dibinde bulunmaktadır. Eğerce’de satılık tarla ve yatırımlık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan arazi 1/1000 imar planı içinde olduğundan parselasyon yapılabilir özelliklere de sahiptir.

Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Mudanya Eğerce satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi kapanmaz deniz manzaralı, asfalt yola cephe, denize yaklaşık 300 metre mesafede ve  bölgede bulamayacağınız fiyata olduğundan mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla arayanlar için herkesin bütçesine uygun alternatifleri sizlere sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara